Samsun

Değerli Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız,

Sizlere sunduğumuz hizmetleri daha geniş kitlelere ulaştırmak ve birlikte daha fazla başarı elde etmek amacıyla yeni bir iş ortaklığı programını başlatmış bulunuyoruz. Bu program kapsamında, web tasarım, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi ve Google Ads hizmetlerinde bize iş getiren müşterilerimize getirdikleri iş oranında komisyon verilecektir.

İşte detaylar:

İş Ortaklığı Programın Amacı

İş ortaklığı programımızın amacı, siz değerli müşterilerimizle daha güçlü bağlar kurmak ve karşılıklı fayda sağlayan bir iş modeli oluşturmaktır. Bu program sayesinde hem sizler ek gelir elde edeceksiniz hem de bizler daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşma şansı yakalayacağız.

Hangi Hizmetler İçin Geçerlidir?

 • Web Tasarım: Kurumsal web siteleri, e-ticaret siteleri, kişisel bloglar ve daha fazlası.
 • Grafik Tasarım: Logo tasarımı, kurumsal kimlik, broşür ve afiş tasarımı, sosyal medya görselleri vb.
 • Sosyal Medya Yönetimi: Hesap yönetimi, içerik oluşturma, strateji geliştirme, analiz ve raporlama.
 • Google Ads: Reklam kampanyası oluşturma, optimizasyon, performans analizi ve raporlama.

İş Ortaklığı Komisyon Oranları

Getirdiğiniz işlerin büyüklüğüne ve niteliğine göre değişen komisyon oranları sunmaktayız. Örneğin;

 • Tarafımızca belirlenen ücrette örnek verecek olursak, 5.000 TL’lik bir işte modelinde kendiniz ücret koyarak koyduğunuz ücret kadar kazanacaksınız.

Daha anlaşılır şekilde örnek vermek gerekirse; bir web site için 5000 TL’lik size fiyat sunduk. Sizde müşteriye 7.000 TL fiyat teklifinde bulunduğunuzda kalan 2.000 TL’lik fiyat farkını kendiniz alıp kazanabilirsiniz.

Nasıl Katılabilirsiniz?

 1. Başvuru: İş ortaklığı programımıza katılmak için bizimle iletişime geçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.
 2. Referans Olma: Hizmetlerimizi tanıdığınız kişilere veya firmalara önerin ve onların bize ulaşmasını sağlayın.
 3. Takip: Referans olduğunuz müşterilerden aldığımız işlerin tamamlanmasının ardından sizlere komisyon ödemesi yapılacaktır.

Ödeme Şartları

Komisyon ödemeleri, referans olduğunuz işlerin tamamlanması ve ödemenin tam olarak alınmasından sonra yapılacaktır. Ödeme süreci ve detayları hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Neden Katılmalısınız?

 • Ek Gelir: Getirdiğiniz her işten belirlenen komisyon oranında ek gelir elde edeceksiniz.
 • Güvenilir İş Ortağı: Profesyonel hizmetlerimiz ile müşterilerinize güvenilir çözümler sunabilirsiniz.
 • Uzun Vadeli İşbirliği: Başarılı iş ortaklıkları ile uzun vadeli ve karşılıklı fayda sağlayan bir ilişki kurma fırsatı.

Daha fazla bilgi almak ve iş ortaklığı programımıza katılmak için bizimle ekranın sağ tarafında bulunan Whatsapp‘dan veya telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz. Beraber çalışarak büyük başarılara imza atmayı dört gözle bekliyoruz.

Dijitasyon

Biz, dijital dünyada markanızı öne çıkarmak için web tasarım, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi ve Google SEO hizmetleri sunan bir ekibiz. Kreatif ve yenilikçi çözümlerimizle işletmenizin dijital varlığını güçlendiriyoruz. Profesyonel yaklaşımımızla, hedef kitlenize etkili bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, markanızın ihtiyaçlarına özel stratejiler geliştiriyoruz. Başarıya giden dijital yolculukta sizinle birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

leave a comment